U përpoq të maskohej me syze, zbulohet identiteti i agjentes misterioze të OFL-së

Eshtë zgjedhur po ajo agjente grua, me syze dhe joshëse të publikojë sot emrat e tre personave të rrezikshëm të cilët pritet të nënshtrohen operacionit Forca e Ligjit.

Por më shumë sesa te ato që po thoshte, të gjithë u fiksuan me vetë agjenten e cila është zbuluar identiteti i saj.

Ajo është Eljes Breca, e diplomuar për psikologji dhe ka rreth një vit që është pjesë e PR të OFL-së.

Ndërkohë ju sjellim edhe foton e saj, normalisht këtë radhë pa syze dhe uniformën e Policisë së Shtetit të bjondes ‘misterioze.


Shtuar 5.02.2020 12:48