Heshtje në “San Paolo”, Lecce ndëshkon Napolin (VIDEO)

Lecce ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Napolit, e vlefshme për javën e 23-të në Serie-A.

Në minutën e 29’ ish-milanisti, Lapadula ndëshkojë skuadrën napolitane. 29 vjeçari përfitoi nga largimi i gabuar i topit nga ana e portierit Ospina dhe shënoi për ekipin e tij.


Shtuar 9.02.2020 14:48