Hoqi dorë nga Werner, Liverpooli synon Traoren

Raportohet se Jurgen Klopp personalisht ka kontaktuar Traoren, për një lëvizje të mundshme te Liverpool.

Bisedimet mes Liverpool dhe Wolves thuhet se janë në një fazë të avancuar.

Por, Klopp është përfshirë personalisht duke kontaktuar Traoren, të cilin e sheh si zëvendësues të mundshëm të Sadio Mane, që po vëzhgohet nga Real Madrid.

Traore këtë sezon në Premierligë ka shënuar katër gola, por është shquar me paraqitje të mira.


Shtuar 28.05.2020 09:31