Në pritje të fëmijës, multimilioneri publikon fotot e veçanta me modelen 27 vite më të re (FOTO LAJM)

Miliarderi italian Gianluca Vacchi së shpejt do të bëhet baba me modelen 25-vjeçare, Sharon Fonseca. 52-vjecari duket më i lumtur se kurrë dhe këtë e dëshon qartë në çdo postim të tij në rrjetin social Instagram.

Pavarësisht diferencës së madhe mes çiftit, ata po shijojnë në maksimum këtë moment të bukur në jetën e tyre.

Ata janë dëshmi se mosha nuk është aspak problem, për të pasur një marrëdhënie të lumtur.

Miliarderi ka publikuar edhe pamjet e rralla, ku shihet duke puthuar barkun e rrumbullakosur të 25-vjeçares.


Shtuar 28.05.2020 09:28