“Edhe pse po vesh ngjyrat e gabuara, pac fat”, Boeteng ngacmon Vidalin (FOTO LAJM)

Arthuro Vidal ka mbërritur në Milano dhe shumë shpejt pritet të zyrtarizohet te skuadra e Interit.

Mesfushori do të vesh fanellën zikaltër pas dy vitesh të kaluara te Barcelona.

Për këtë transferim e ka uruar edhe shoku i tij, Prince Boateng por duke e ngacmuar pak.

“Edhe pse po i vesh ngjyrat e gabuara të Milanos, pac fat vëlla”, ka shkruar Boateng.

Kujtojmë se për disa muaj dy mesfushorët ishin shokë skuadre te Barcelona.


Shtuar 21.09.2020 07:15