Vetëm ajo mund t’a bëjë! Aurela Gaçe bën pompa në skenë pas 2 orësh koncert(VIDEO)

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të preferuara në Shqipëri, për zërin e saj, hitet ndër vite si dhe karakterin e saj të fortë dhe të veçantë.

Prej kohësh Aurela i është përkushtuar shumë palestrës dhe shpesh herë e kemi parë në rrjetet online duke bërë pompa pa ndalim.

Por ajo nuk ushtrohet vetëm në palestër. Aurela Gaçe mund të bëjë pompa edhe pas 2 orë koncert.

Në videon e bashkëngjitur lajmit gjeni të shkëputur momentin ku këngëtarja shumë e dashur për shqiptarët ndërpret koncertin dhe bën pompa si një adoleshente plot energji. /albeu.com/


Shtuar 5.01.2020 20:15