Tirana nesër pa drita, ja zonat dhe oraret ku do të stakohet energjia

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët se ditën e nesërme do të këtë ndërprerje të energjisë në disa zona.

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet, në datën 16 Janar do të stakohet energjia në këto zona.

Konkretisht nga ora 09:00 deri në 14:00 do të ketë ndërprerje pjesërisht në Kodër Bërxullë, afër Urës së Limuthit.

Ndërkohë nga ora 09:00 deri në 15:00 do të ketë stakime pjesërisht rruga “Njazi Meka”, rruga “Vath Koreshi”, rruga “Mihal Grameno”.


Shtuar 15.01.2020 16:10