Pamje të rënda! Shihni si era e fortë ka shkatërruar lokalin në Tiranë (VIDEO)

Pamje të rënda vijnë nga Tirana ku era e fortë ka shkaktuar incidente të rënda por fatmirësisht pa të lënduar.

Pas pemës së Krishtlindjes në qendër e cila u rrëzua, një tjetër pemë u shkul dhe zuri rrugën, një depozitë uji ra nga pallati, shihni pamjet ku era e fortë ka shkatërruar lokalin në Tiranë.

Pamjet janë të rënda por fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz. /albeu.com/


Shtuar 5.01.2020 16:44