Shkon në 197 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri

Është rritur numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri.

Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë shënuar 11 raste të reja duke e cuar numrin total të të prekurve nga koronavirusi në 197.

Deri tani zonat më të prekura deri më tani janë Tirana, Fieri dhe Durrësi.


Shtuar 28.03.2020 10:44