E FUNDIT/ Aksident në Vlorë, raportohet për të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Peshkëpi.

Burimet bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë disa automjete dhe raportohet për disa të plagosur.

Drejt vendngjarjes janë nisur 3 ambulanca. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit. /albeu.com/


Shtuar 12.02.2020 16:13