Aksident i rëndë në Tiranë, dy viktima

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën dy personave sot në Tiranë.

Ngjarja është regjistruar në zonën e Xhamllëkut në Tiranë vetëm pak momente më parë.

Sipas informacioneve paraprake, dy atomjete janë përplasur pak më parë në rrugën mbi QSUTnë rrugën “Xhanfize Keko”.

Njoftimi I Policisë:

Tiranë/ Informacion Paraprak

Rreth orës 15:15 në rrugën “Xhanfize Keko” automjeti me drejtues E. L, është përplasur me automjetin me drejtues E. M.

Si pasojë e përplasjes janë përshirë në aksident dhe dy këmbësor të cilët kanë ndërruar jetë në vendngjarje.

Dy drejtuesët e automjeteve E. L dhe E. M janë shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e dy shtetasve që ndërruan jete. /albeu.com/


Shtuar 2.01.2020 14:37