Aksident masiv në Elbasan, përplasen 5 makina

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në aksin Papër- Elbasan në afërsi të fshatit Vidhas.

Në aksident janë përfshirë 5 automjete dhe deri tani fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia është në vendngjarje për të bërë ekspertizen e aksidentit.


Shtuar 5.01.2020 18:17