Rita Ora me poza provokuese, e ëma i le komentin epik në shqip (FOTO LAJM)

Rita ka pozuar nga një makinë dhe fustani ka një dekolte që gati sa nuk i zbulon gjoksin.

Ndërkohë si gjithmonë këngëtarja ka zgjedhur që të vendosë bizhuteri të shumta, që menjëherë bien në sy.

“Uuuuu syni keq mos te pafte ?!”, i ka shkruar në shqip mami i saj, Vera Ora.

Kjo e fundit e ngacmon shpeshherë Ritën me komente në gjuhën shqipe dhe fansat e pëlqejnë shumë faktin se shkruan në gjuhën e saj.


Shtuar 8.09.2020 12:49