Qendrat estetike janë mbyllur, Taynës i bien qerpikët: Më ka mbetur vetëm një (VIDEO)

Për shkak të parandalimit të përhapjes së koronavirusit, janë mbyllur të gjitha lokalet, përfshirë edhe qendrat estetike.

E gjithë kjo u ka “kushtuar shtrenjtë” yjeve të showbizit të cilët kujdeseshin maksimalisht për pamjen e tyre dhe preferonin që para publikut por jo vetëm, të dalin në mënyrë të përkryer.

E tani kur qendrat janë mbyllur nuk po kanë se ku të rregullohen dhe reperes Tayna madje i kanë rënë edhe qerpikët artificial.

Këtë me shumë modesti e bëri të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një video në Instastory.


Shtuar 30.03.2020 13:36