Nuk fshihet më, Dafina shpreh publikisht dashurinë për DJ Geek (FOTO LAJM)

Prej kohësh Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë përfolur për një lidhje të mundshme dhe më në fund ♪5ifti ka konfirmuar lidhjen.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi nga prapaskenat e këngës ‘Merri krejt’ ku shihet në një moment intim me Dj-in.

Pos kësaj ajo ia shpreh edhe publikisht dashurinë me mbishkrimin e bërë në foto ‘Tdu-du’ kishte shkrua Duffy në postimin e bërë.


Shtuar 22.02.2020 09:59