Një nga 5 më të bukurat e kontinentit, modelja shqiptare bën namin në rrjet (FOTO LAJM)

Iva Xhelili është shpallur një ndër 5 vajzat më të bukura të kontinentit.

Modelja seksi shqiptare ka deklaruar se e kanë ngatërruar edhe me Megan Fox.

Në këto ditë vere Iva ka filluar plazhin dhe ka ndarë foto mjaft pikante në Instagram.

Modelja numëron plot 23 mijë ndjekës të cilët janë të “fiksuar” nga format dhe bukuria e saj./albeu.com/


Shtuar 18.07.2020 13:47