Më tërheqëse se diva e Instagramit, bukuroshja bën namin me pozat (FOTO LAJM)

Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon.

Linjat e saj perfekte, sidomos të fundshpinës i kanë çmendur ndjekësit në instagram. Katya është modele Amerikane.

Madje ajo është konsideruar shumë më seksi se Kim Kardashian dhe kjo i ka hapur rrugët drejt modelingut. /albeu.com/


Shtuar 9.01.2020 10:38