Mahnitëse, JLo dhe Alex Rodriguez nxjerrin në shitje shtëpinë 7 milion dollarëshe (FOTO LAJM)

Duket se çiftit të famshëm, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i është mërzitur shtëpia super luksoze e cila ndodhet në Malibu.

Megjithëse kjo shtëpi ishte blerë nga dyshja vetëm një vit më parë, ata kanë vendosur të mos e mbajnë me dhe me siguri po mendojnë të marrin diçka tjetër.

Në rrjet po qarkullojnë pamjet e shtëpisë së tyre fantastike, e cila ndodhet përballë detit.

Shtëpia luksoze e cila është 4.400 metra katrorë, ka 5 dhoma gjumi dhe katër tualete.

Më lart mund të shijoni pamjet e saj.


Shtuar 17.09.2020 10:45