Mahnitëse, brenda shtëpisë së Gigi Hadid (FOTO LAJM)

Ndonëse është në pritje të ëmbël, ky fakt nuk e ka penguar modelen e njohur, Gigi Hadid, të merret me rimodelimin e shtëpisë së saj në Neë York gjatë vitit të kaluar e deri më tani.

Me postimin e fundit në ‘Instagram’, Gigi ka zbuluar shijet e saj tejet të veçanta, që i kanë surprizuar ndjekësit dhe dizenjuesit.

“Jam shumë e emocionuar që do të kalojë kohë nëpër këto cepa kaq të veçantë që janë bërë me ndihmën e krijuesëve të mi të preferuar, të cilët përqafuan idetë e mia dhe s’më morën për të çmendur”, ka shkruar Gigi krah albumit të fotove nga ambientet e shtëpisë. Me stilin vintage dhe ngjyrat e ndryshme, shtëpia e Gigi-t duket si një arratisjr drejt artit dhe botës së saj tejet të pasur.

Fotot më lart do iu bëjnë të kuptoni më shumë.


Shtuar 28.07.2020 07:14