Lidhja me Albin mori “dhenë”, Alba Hoxha zbulon publikisht a është në lidhje? (VIDEO)

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë përfolur vazhdimisht për lidhjen e tyre në media.

Ndonëse çifti nuk e ka pranuar kurrë publikisht këtë lidhje, spekulimet nuk kanë patur të mbaruar dhe fillonin që nga “like-t” në foto e deri tek komentet që i bënin njëri-tjetrit.

Më pas bujë bëri edhe ndarja e çiftit të cilët nuk u panë më bashkë.

Por nëpërmjet një video në “Tik Tok” ku balerina është mjaft aktive ajo zbulon mes shakas dhe “sfidës” se nuk ka të dashur./albeu.com/


Shtuar 28.04.2020 13:33