Është apo jo milionere Kylie Jenner? Jeta që ekspozon në rrjete sociale

Janë disa fakte në jetë që janë absolutisht të padiskutueshme dhe një ndër to fakti se Kylie Jenner është më e pasur sa të gjithë ne bashkë.

E keni menduar se ku mund të jetojë një 21-vjeçare e famshme dhe super milionere?

Lëviz gjithandej me avionë privatë!

Drejton makinat më luksoze…

Dhe ke shumë të tilla.

Bën pushime luksoze dhe jeton versionin më të mirë të jetës.

A i meriton Kylie gjithë këto para, kur nuk ka punuar realisht asnjë ditë të jetës së saj? Kjo nuk dihet. Por a bën xhiron e rrjetit? Padyshim. /albeu.com/


Shtuar 6.06.2020 13:21