E izoluar, Diletta ju tregon fansave si kalohet koha e lirë (VIDEO)

Tashmë që futbolli është pezulluar dhe Italia është izoluar e gjitha, gazetarja e njohur e sportit Diletta Leotta vijon karantinimin ne shtëpi, shkruan Albeu.com.

Ajo ju mëson fansave të shumtë si kalohet koha e lirë në shtëpi.

Diletta stërvitet rregullisht dhe tregon disa receta ushqimi. /albeu.com/


Shtuar 22.03.2020 18:57