E akuzuan për ndërhyrje estetike, Lori Hoxha u mbyll gojën të gjithëve me këto fjalë (FOTO LAJM)

Fotot që publikoi Lori Hoxha në natën e ndërrimit të viteve ngjallën shumë komente tek ndjekësit e saj.

Ata shpreheshin të pa kënaqur me pamjen e saj, pasi u dukej sikur ajo kishte bërë ndërhyrje në buzë.

“Sa gjynah si qenka katandis kjo nga ndërhyrjet plastike. Kjo gjë kështu është sëmundje mendore kur s’të pëlqen vetja dhe bën ndërhyrje” – shkruan një ndjekës.

Këto fjalë nuk i kanë pëlqyer aspak Lorit, e cila nëpërmjet një postimi në Instagram u ka mbyllur gojën të gjithëve.

“Virtualisht duke shmangur këdo që jep mendime të pakërkuara në vitin 2020. Qëndroni në jashtëqitjen tuaj”, shkruan Lori në postimin e saj


Shtuar 4.01.2020 08:34