Bebe Rexha zgjedh mënyrën më provokuese për të futur njerëzit në shtëpi (FOTO LAJM)

Ajo që i ka mbetur njerëzve për tu argëtuar në këto ditë izolimi janë rrjetet sociale.

Nëpërmjet tyre njerëzit frymëzohenm dhe VIP-at gjenë vend për të bërë apel për ata që akoma nuk janë bindur se koronavirusi është i rrezikshëm.

Së fundmi ka qenë Bebe Rexha ajo që ka surprizuar fansat.

Totalisht e zhveshur duke mbuluar gjokin me një copë fllete mbi të cilën shkruan:

“Unë qëndroj në shtëpi për: gjyshen, shokët, familjen, fansat.”

Këngëtarja ka pranuar se kjo mënyrë e apelit ishte për të tërhequr vëmëndjen në mënyrë që të qëndrojnë në shtëpi./albeu.com/


Shtuar 23.03.2020 11:22