Tifozi më fatlum në botë, e shikon ndeshjen nga dhoma e gjumit (VIDEO)

Të kesh shtëpinë me pamje nga deti, është vërtetë diçka e mrekullueshme, por të kesh shtëpinë afër stadiumit, është gjëja më e bukur që mund t’i ndodhë një tifozi të futbollit.

Një tifoz i skuadrës angleze Newport, e ka shikuar ndeshjen kundër Newcastle United, nga dritarja e shtëpisë së tij.

Ulur në karrige dhe duke u lutur që lojtarët e klubit të tij, të jenë të saktë në gjuajtjen e penalltive, ai është xhiruar disa herë nga kamerat.


Shtuar 1.10.2020 14:40