Messi dhuron “show”, shikoni si driblon kundërshtarin (VIDEO

Lionel Messi prodhoi një driblim fantastik në ndeshjen e Barcelonës ndaj Getafes.

Messi gjunjëzoi duke e dribluar kundërshtarin Mauro Arambarri në një driblim që nisi nga gjysma e fushës.

Ky driblim i yllit argjentinas është bërë hit në rrjetet sociale.

Tifozë të shumtë kanë bërë postime duke lavdëruar driblimin e Messit dhe duke thënë se ai po i kthehet formës së vjetër.


Shtuar 15.02.2020 18:48