“Gëzuar ditëlindjen”, Marseja i bën urimin e bukur Lorik Canës (VIDEO)

Lorik Cana ka festuar ditëlindjen vetëm një ditë më parë. Ai ka mbushur 37 vjeç dhe për këtë është uruar edhe nga ish-skuadra e tij Marseja.

“Ish-kapiteni ynë mbush 37 vjeç. Gëzuar ditëlindjen”-kanë shkruar ata teksa kanë publikuar një fotografi të Canës dhe një video ku Cana bën një gol spektakolar.

Në postim kanë shpërthyer urimet ndërkohë që kapiteni kuqezi nuk e ka hedhur këtë post në Instagramin e tij. /albeu.com/


Shtuar 28.07.2020 07:45