E dashura e Correas shpërthen në karantinë (FOTO LAJM)

Modelja spanjolle, Desire Cordero, është në Sevilla larg të dashurit Joaquin Correa, shkruan Albeu.com.

Ajo po argëtohet në pishinë teksa ka publikuar një foto pothuajse e zhveshur.

Kaq ka bërë që në rrjetet sociale të shpërthejnë komentet.

Ndërkohë modela më parë ka qënë dhe e dashura e Cristiano Ronaldos. /albeu.com/


Shtuar 19.04.2020 16:52