Sot të gjithë pushim, por jo Premierliga (FOTO LAJM)

Si me çdo 1 janar, edhe sot, Premierliga zhvillon ndeshjet e radhës.

Gjatë ditës së sotme zhvillohet nëntë ndeshje te javës së 21-të të Ligës angleze.

Ndeshja më interesante pritet të jetë ajo në mes të Arsenalit dhe Manchester United që zhvillohet nga ora 21.


Shtuar 1.01.2020 08:17