Si të jeni me stil në një ditë me shi (FOTO LAJM)

A është e mundur të dukemi sharmantë në një ditë tipike holandeze me mot të vrenjtur dhe reshje shiu? Fatmirësisht ne si vend kemi rreth 300 ditë diell në vit të cilat i shfrytëzojmë më së miri për të gjetur veshjet e duhura (disa herë, kuptohet). Ndërkohë në ditët si kjo e sotmja kursehemi.

Mëngjesi i sotëm ishte nismëtari i motit të vjeshtës, zyrtarisht u ftoh më në fund. Për dizajnerat dimri nënkupton shtresëzim të kujdeshëm dhe lojë tonalitetesh. Për shumicën është angari si dhe ngritje nervash të zgjohesh nga i ftohti i lagësht.

Mendova të bëj një përmbledhje të veshjeve më të mira realizuara nga bloger dhe influencues mode të cilat mund t`i kopjojmë menjëherë. Që nesër madje. Çfarë na duhet dhe çfarë duhet shmangur


Shtuar 7.03.2020 11:22