Si duket Rudina Dembacaj natyrale dhe pa pikë grimi (FOTO LAJM)

Aktorja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto ku shihet e grimuar dhe e kuruar deri në detaje.

Së fundmi Rudina ka vendosur t’iu tregoj ndjekësve si duket ajo pa pikë make upi në fytyrë dhe pa filtra. Aktorja ka publikuar në Instastory një selfie ku shihet tërësisht natyrale.

“Këtu jam pa makeup”, shkruan Rudina krahas fotos, e cila me siguri është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj.


Shtuar 2.03.2020 15:36