Shkrepje nga babai dhe foto topless, vajza e Sabianit “tërbon” me pozat (FOTO LAJM)

Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bën në rrjetet sociale.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka publikuar disa foto e shtrirë në krevat dhe duke pozuar topless ka arritur të tërheq pëlqimin e mijëra ndjekësve.

Direkt pas këtyre fotove, bukuroshia ka publikuar disa foto të tjera “të nxehta” ku thekson faktin se i ka shkrepur i ati, duke treguar edhe njëherë se Sabiani nuk i ka aspak problem pozat e të bijës./albeu.com/


Shtuar 25.09.2020 06:51