Oriola Marashi kapet “mat” me Eros Grezdën (FOTO LAJM)

Eros Grezda, sulmuesi i Kombëtares duket se është në një lidhje me modelen Oriola Marashi.

Lojtari ka zgjedhur Meksikën për të kaluar ditët e para të Vitit të Ri bashkë me modelen seksi.

Nga fotoja e publikuar nga “Indeks Online”, Grezda dhe Marashi janë kapur për dore, duke treguar se kanë diçka mes tyre.

Edhe pse Grezda nuk kalon momente të mira në karrierën e tij, duket se në jetën intime çdo gjë shkon ashtu siç duhet për të.


Shtuar 3.01.2020 16:48