Nuk përmbahet ish-portieri i Interit, i fut duart të dashurës (FOTO LAJM)

Ish-portieri i Interit dhe Fiorentinës, Sebastian Frey është bërë protagonist në rrjetet sociale.

Ai ka postuar në “Instagram” një foto teksa shfaqet duke kapur të dashurën e tij në pjesët intime.

“Çfarë pritjeje! Ju uroj një fundjavë të mbarë të gjithëve”, shkruan ish-gardiani në postimin e tij.

Padyshim të gjithë e mbajnë mend portierin e njohur francez që ka luajtur me shumë ekipe në Serinë A.

Ai i dha fund karrierës së tij në vitin 2016.

39-vjeçari, ka luajtur në skuadra si Interi, Verona, Parma, Fiorentina, Xhenoa, Bursaspor, si dhe në kombëtaren e “Gjelave”.


Shtuar 13.01.2020 09:33