Ndryshe nga të gjithë, foto e Anxhelinës në dokumentin e identifikimit do ju habi (FOTO LAJM)

Anxhelina Hadërgjonaj e njohur gjërësisht si vajza e Albëri Hadërgjonaj, është një nga vajzat shqiptare e cila përbën shumë interes për publikun.

Bukuroshja ka publikuar së fundmi shumë foto në Instagram ku tregon se po relaksohet në bregdetin shqiptar.

Në postimin e fundit në ‘Instastory’ ka treguar foton dhe firmën e saj në kartën e identitet që mban në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

“Duhet të punoj më shumë me firmën time”, ka shkruar Anxhelina, duke treguar se nuk arrin ta shkruajë asnjëherë siç duhet.

Megjithatë ajo çfarë bie në sy është pamja e kuruar deri në detaje dhe mjaft tërheqëse e Anxhelinës në foto. Me siguri të gjithë do donin të dilnin aq mirë në dokumentet e tyre të identifikimit ashtu si Anxhelina.


Shtuar 15.05.2020 07:06