Jo vetëm Keisin, Sabiani paska një tjetër fëmijë dhe nuk e di askush? (FOTO&VIDEO)

Pasi ka korrur suksesin e punës së tij dhe tashmë Sabiani është një ndër këngëtarët më me zë në shqipëri, duke se vajza e tij po i “vjedh” vëmëndjen të atit duke u bërë një ndër bukuroshet e përfolura të shoëbizit.

I ftuar së fundi në “Why Not” ku u vu poërballë me të bijën në një lojë këngëtari ka lënë të gjithë të dyshojnë se është babi 2 herë dhe ka një tjetër fëmij veç Keisit.

I pyetur se cilat janë 3 gabimet më të mëdha, këngëtari rendit ndër to se duhet të kishte më shumë fëmijë, por këngëtari shton:

“Kur flasim për më shumë fëmijë, është fjala për më shumë më shumë, se mund të kemi…”, kjo deklaratë forcohet edhe me reagimet e vajzës së tij./albeu.com/


Shtuar 23.06.2020 09:07