Jack u mbyt nga Rose? Fotot që tregojnë të vërtetat nga Titanik (FOTO LAJM)

Filmi më i njohur në të gjithë botën padyshim është Titaniku.

Historia e prekshme e dashurisë mes Roze dhe Jack bëri mijra njerëz të qajnë dhe ta shohin historinë e tyre si një tragjedi të madhe duke qenë se në thelb Titaniku është bazuar në një histori të vërtetë dhe shumë të dhimbshme.

Diskutimet më të shumta në rrjetet sociale janë për pjesën e fundit ku të gjithë këmbëngulin se në fakt Roze tregohet shumë egoiste sepse në dërrasë mund të qëndronin të dy.

Por Albeu sjell për ju skenat e vërteta që fshihen pas filmit Titanik dhe kështu herën tjetër kur ta shihni nuk do qani më aq shumë. /albeu.com/


Shtuar 19.06.2020 12:57