Ivanka ka një urim special për bashkëshortin, publikon foton unike (FOTO LAJM)

Vajza e presidentit amerikan Donald Trump, Ivanka ka tërhequr gjithë vëmendje me paraqitjen e saj në publik. E pse mban rezerva për jetën personale, së fundmi ajo ka bërë një urim special për bashkëshortin.

Ivanka publikoi një foto, ku shfaqet në krah të të shoqit, i cili dje festoi 39-vjetorin e lindjes.

Krahas fotos, 38 vjeçareja shkuan: “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Faleminderit që na e bën çdo ditë më të lehtë, me gjallëri dhe plot lumturi. Të dua Jared”.


Shtuar 12.01.2020 07:45