E rëndë! Aktorja e njohur ther të ëmën me thikë (FOTO LAJM)

Aktorja e “Captain America” ka therur të ëmën e saj me thikë.
“TMZ” shkruan se Mollie Fitzgerald, akuzohet se ka goditur me thikë nënën e saj në Kansas dhe për këtë është arrestuar nga policia.

Arrestimi ka ardhur pasi policët gjetën nënën e saj 68-vjeçare, Patricia, të vdekur në shtëpi me plagët që ia kishte shkaktuar thika.

Policia thotë se çështja mbetet nën hetim, por ende nuk ka dhënë detaje shtesë.

Mollie Fitzgerald, është bërë e njohur për publikun pas rolit në filmin “Captain America: The Avenger The First”.


Shtuar 3.01.2020 07:50