EMRI/ U godit nga rrufeja, ky është shqiptari që humbi jetën (FOTO LAJM)

Një rrufe e rënë në Llaushë të Skënderajt të shtunën, i ka marrë jetën një një shtetasi.

I vdekur ka mbetur Xhavit Babaj, pas goditjes nga rrufeja.

Ai u dërgua në QKUK, por nuk arriti të mbijetonte dhe ndërroi jetë mëngjesin e sotëm.

Familjarët kanë njoftuar se varrimi i tij do të bëhet nesër në mesditë./albeu.com/