EMRI/ Përplasi studenten pranë universitetit, shoferi arratiset drejt banesës

Një aksident ka ndodhur në Korçë ku një studente është përplasur pranë universitetin e Korçës.

Policia bën me dije se ka vënë në pranga autorin, Ilir Dhami 38-vjeç dhe nuk dihet nëse përplasja ka qënë aksidentale apo me dashje.

Policia bën me dije se shoferi i mjetit u kap në afërsi të banesës së tij në lagjen 12, ndërsa u sekuestrua edhe mjeti tip benz me të cilin përplasi 18 vjeçaren.


Shtuar 29.10.2021 20:32