Xherdan Shaqiri “gozhdon” topin, Zvicra në avantazh (VIDEO)

Zvicra ka mundur të kalojë në avantazh ndaj Serbisë.

Në minutën e 19-të, Zvicra krijon një kundërsulm, ku Sow lë topin për Shaqirin dhe ylli nga Kosova nuk fal përballë portës serbe./h.ll/albeu.com


Shtuar 2.12.2022 20:23