Festa nuk zgjat shumë, Serbia barazon shifrat (VIDEO)

Serbia ka mundur të barazojë shifrat ndaj Zvicrës.

Në minutën e 26-të, Tadic jep një top të bukur drejt zonës dhe Mitrovic shënon me kokë./ h.ll/albeu.com


Shtuar 2.12.2022 20:30