Xavi në vështirësi, rezultate jo pozitive për 50 ndeshje të luajtura me Barcelonën

Rezultate jo pozitive deri më tani për Xavi Hernandez në pankinën e Barcelonës.

Ish-mesfushori deri më tani ka grumbulluar 28 fitore, 11 barazime dhe 11 humbje në 5 ndeshje në total.

Me një vlerësim prej 56%, Xavi ka normën më të ulët të fitoreve që nga viti 2001, nga të gjithë trajnerët që kanë drejtuar për të paktën 50 ndeshje./h.ll/albeu.com


Shtuar 17.10.2022 08:11