VIDEO/ Reagimi epik i tifozes ndaj Haaland, mos e humbisni

Erling Haaland u rikthye në fushë pas shumë javësh mungesë madje pas 7 minutash kur ai kishte hyrë në lojë arriti të shënonte duke mbyllur hesapet me fitoren në transfertën me Wolfsburg.

Por festimi i norvegjezit dhe shenja që ai bëri nuk u prit mire nga një tifoze vendase e cila menjëherë i tregoi vendin sulmuesit të Dortmund.

Shihet qartë pakënaqësia e tifozes e cila e merr si personale mënyrën e festimit e siç duket i përgjigjet lojtarit në mënyrë ekipe me shenjën e krahut si formë ofenduese.


Shtuar 28.11.2021 10:33