U fut mes tifozëve të PSG-së, e pëson keq bavarezi: E rrahën, i hoqën bluzën dhe të brendshmet (VIDEO)

Një tifoz i zjarrtë i Bayern Munchen e ka pësuar keq mbrëmjen e së martës në Paris, pasi ka guxuar të futet mes tifozëve të PSG-së.

Tifozi bavarez u fut mes atyre francezë dhe treoi bluzën eBayern Munchen. Ky veprim i tij u pikas nga tifozët kundërshtarë dhe 40 prej tyre e rrahën, duke i hequr bluzën dhe të bbrendshmet.

I riu ka shpëtuar falë ndërhyrjes së sigurimit të stadiumit dhe ka ikur me vrap. Megjithatë, në përgjithësi atmosfera ishte e rënduar dhe tifozët e Bayernit kishin ngritur që herët një pankartë ku akuzonin francezët për çmimet e biletave. Më e lira kushtonte 70 euro dhe tifozët e Bayernit kishin shkruar se nuk janë Neymar, me idenë që nuk janë të pasur si ai.


Shtuar 16.02.2023 11:25