“Tronditet” Juventusi, Torino përmbys rezultatin (VIDEO)

Pas pjesës së parë të mbyllur me rezultatin e barabartë 1-1 mes Torinos dhe Juventusit, vendasit kanë arritur të shënojnë golin e dytë dhe të përmbysjes sapo ka filluar e dyta.

Përsëri i njëjti autor, Sanabria, ai i cili ka tundur rrjetën ne minutën e 46’. /albeu.com/


Shtuar 3.04.2021 19:12