Trajneri i Turqisë tregon se si Interi do të kishte fituar ndaj Milan-it

Tekniku i kombëtares së Turqisë, Stefan Kuntz ka shprehur mendimin e tij në lidhje se si Inter do të kishte mposhtur Milanin.

“Calhanoglu është një lojtar shumë i rëndësishëm për Turqinë por edhe për Interin. Nëse ai do të kishtë goditur edhe penalltinë e dytë mendoj se Interi do të kishte dal me tre pikë nga “San Siro”.

Hakan është një goditës shumë i mirë për penallti, goditje këndi dhe godtije të lira gjithashtu. Ai duhej të kishte goditur edhe penalltinë e dytë, jam i bindur se do e dërgonte në rrejtë topin.”/h.ll/albeu.com


Shtuar 8.11.2021 17:21