Totti mbron Mourinhon

Francesco Totti ka dalë në mbrojtje të Jose Mourinhos.

Pas një fillimi të shkëlqyer të sezonit, Roma ka dështuar me vetëm një fitore në shtatë ndeshjet e fundit, atë që ka fituar kundër Cagliarit në Serie A.

Nëse mendojmë se problemi i Romës është Mourinho, kjo do të thotë se ne kemi gjithçka të gabuar. Mourinho ka fituar më shumë se të gjithë trajnerët në Serinë A së bashku.

 Dy bravo për trajnerin. Ai është një trajner i madh dhe një motivues i madh: ai e di. si të menaxhojë grupin, ai di çfarë të thotë dhe çfarë të bëjë, unë gjithmonë fokusohem tek ai. Klubi dhe tifozët duhet të jenë pranë tij.” r.t/albeu.com


Shtuar 14.11.2021 19:35