Tjetër problem në repartin ofensiv tek Inter, argjentinasi rrezikon sfidën ndaj Juventus-it

Një lajm jo i mirë ka ardhur për Inzaghin vetëm dy ditë para ndeshjes me Juventusin. Joaqin Correa është larguar nga stërvitja vetëm pak minuta pasi kishte filluar.

Sulmuesi argjentinas kishte ndjerë një shtrëngim muskular dhe e kishte lënë stërvitjen .

Gjithsesi ai është duke kryer ekzaminimet përkatëse për të vlersuar gjëndjen e tij. Tekniku italian pret njoftimin nga infermieria./albeu.com


Shtuar 23.10.2021 14:54